Lemmik Postitused

Toimetaja Valik - 2019

See naise sõltuvus ühisest naha hooldusvahendist, mis jäi tema nahale toores ja põletatud

Kui ma esimest korda nägin pilte Julia-Anne Cowardist, 50-aastasest naisest Inglismaalt, kaotasin ma sõnade pärast. Mis oleks võinud juhtuda, et muuta tema nahk selliseks, ja kas see on friik õnnetus või seisund, mis esineb sagedamini kui me teame? Siin on tema lugu, samuti tagasiside tippdermatoloogidest.

Nagu DailyMail Coward tunnistas, et on enamuse elu jooksul sõltuvuses steroidide kreemidest, pärast seda, kui ema hakkas teda ravima vaid kolm kuud vana, et leevendada tema sügelevat ekseemi. Aastate jooksul, kui ta püüdis end kreemidest maha tõmmata, hakkas Coward võitlema "aktuaalse steroidide väljavõtmisega", mis jättis ta valulikule, lõhenenud nahale (vt seda siin ja siin). Ühel hetkel ütles ta, et kogu tema keha oli kaetud "toores plaastrites ja paisunud keedetes".

Samuti võite meeldida: naine ravib ekseemi surma pärast numbri IV

"Mida kauem ma olen ilma nendeta, seda parem ma saan," ütles Coward DailyMail. "See oli tõeliselt emotsionaalne. Ma hüüdsin ja röövisin, sest ma ei suutnud uskuda, et see minuga juhtub. Ma olin hirmunud ka tuleviku väljavaadete pärast, aga ma teadsin, et ma pidin sellest kreemist maha tulema, et see kord lõpetada Iga päev nüüd tunnen end paremini ja paremini.Ma tahan öelda teistele, et ma mõistan, et steroidide kreemide väljalangemine on hirmutav, kuid toetus on seal [ta liitus online-tugirühmaga, rahvusvahelisele steroidide sõltuvusele Võrgustik, 2016. aastal]. Ma näen kindlasti edusamme. Mul õnnestus nelja miili jalutada teisel päeval, mis on midagi, mida ma pole aastaid teinud. " Põhjus? Coward ütleb, et ta oli nii valus, et ta ei suutnud riideid panna, ja kui ta seda tegi, pidi ta kandma neid väljapoole, nii et õmblused ei ärritaks nahka.

Kui Coward saavutas oma 20-ndate aastate, kasutas ta igapäevaselt väikese annusega steroidide kreemi, et hoida nahka puhtana, kuid kui ta selle kasutamise lõpetas, põleb ta nahka uuesti. "See tundus peaaegu nagu sõltuvus. Kui ma seda ei kohaldanud, hakkaks mu nahk põlema. Ainus viis, kuidas ma inimestele seda kirjeldada saan, on see, et tundub, et mu riided on valmistatud nõgesest ja herilastest. karta, et kreem otsa saab. "

Samuti võite meeldida: 6 mitte-ilu harjumusi, mis muudavad teie tundliku naha halvemaks

Lisateabe saamiseks steroid-kreemi sõltuvuse kohta pöördusin Beverly Hills, CA, dermatoloog Rhonda Rand, MD ja New Yorgi dermatoloog Adebola Dele-Michael, MD poole. Siin on, mida nad pidid ütlema.

Dr Randi sõnul toimivad paiksed steroidid veresoonte kitsendamiseks, mis toob kaasa vähem punetust ja ärritust. Seetõttu on mõistlik, et need, kes neid kasutavad, kasvaksid nende külge, sest kreemid muudavad oma naha paremaks. "Ma näen naha probleemidega patsiente, mis tulenesid aktuaalsete steroidide kreemide kasutamisest nii sageli kui iga paari nädala tagant. Kuigi see juhtum on äärmuslik (on raske öelda, mis toimub lihtsalt tema pilte vaadates ja mitte korraliku eksami tegemisel), steroid kreemi liigkasutus või väärkasutus on tavalisem, kui arvate, seega toob see naise juhtum olulise teema steroidide kreemide kasutamise kohta. "

Nagu dr Dele-Michael selgitab: "Inimesed võivad muutuda paikseks steroidideks, sest kuigi nad saavad ravida teatud nahahaigusi, võib steroidide kreemide kasutamise katkestamine põhjustada tagasilöögiefekti, kui inimese nahk võib põletada veelgi halvemini kui algne nahk See nähtus võib olla hirmutav ja põhjustada inimestele aktuaalse steroidi kasutamist, mistõttu peaks nahalööbe korral otsima nõu sertifitseeritud dermatoloogilt, paiksete steroidide pikaajaline kasutamine võib muuta naha habras , põhjustades selle kergeks rebendiks ja verevalumiks ning muudab naha nakkusohtlikumaks. "

Samuti võite meeldida: Derms segamine oma retseptid: Kas või Dicey?

Mõlemad arstid on ühel meelel, et kuna on olemas palju erinevaid steroidseid kreeme (ja seitse erinevat steroidikategooriat), on äärmiselt oluline, et esmatasandi arsti asemel külastataks pardal sertifitseeritud dermatoloogi. "Kui inimene kasutab liiga palju steroidikreemi või seda, mis on nahale liiga tugev, võib tekkida tüsistusi," ütleb dr Rand. "Üldarstid ei pruugi olla teadlikud nende toodete spetsiifilistest tugevatest külgedest ja soovitustest. Olen kuulnud ka patsientidelt, et nende apteekrid otsustasid anda neile hinna alusel erineva koore ja see on samuti murettekitav. apteekrid ei ole ka teadlikud nende kreemide spetsiifilisusest, kuid sobiva kasutamise korral võivad steroidsed kreemid olla kogu mängu muutja ja isegi aidata inimeste elu päästa. "